v.d. Bosch Beton b.v. gebruikt cookies (en andere technieken) en verzamelt daarmee informatie over het gebruik van de website, onder andere om deze te analyseren en te verbeteren.
AccepterenSinds 1 december hebben we een nieuwe tasveldbeheerder. Jeroen komt uit Raalte, woont samen met zijn vriendin en heeft een zoontje van een half jaar oud. Afgelopen week vierde hij zijn 29e verjaardag op kantoor, natuurlijk met saucijzenbroodjes!
Van de vrachtwagen naar het tasveld
Jeroen werkte 7,5 jaar als vrachtwagenchauffeur bij een vervoersbedrijf dat veel voor v.d. Bosch rijdt. Het bedrijf, het terrein, de mensen: hij kende het allemaal al. Met de komst van zijn zoontje besloot hij van de vrachtwagen af te stappen en meer thuis te zijn. De keuze waar hij naartoe zou gaan, was eigenlijk zo gemaakt.
"Ik ben gewoon bij v.d. Bosch naar binnen gestapt met de vraag of ze een baan voor me hadden. Voordat ik ergens anders ging kijken."
Wat doet een tasveldbeheerder?
Jeroen zorgt ervoor dat alles op het terrein in goede banen loopt. Zodra de producten van de band komen, regelt hij waar ze komen te staan, zorgt hij dat de heftruckchauffeurs ruimte hebben en dat de chauffeurs alles netjes op kunnen laden richting de klant.
Hoe bevalt het?
“Het was wel even wennen, van de vrachtwagen naar de heftruck. Maar ik heb er nog geen moment spijt van gehad." Dat geloofden we meteen, want Jeroen is precies het type waar v.d. Bosch van houdt: geen gedoe, gewoon de schouders eronder. En dat past hier als gegoten.
En in zijn vrije tijd? Dan kun je hem nog wel eens voorbij zien rijden in zijn Golf 1 cabrio!
Welkom bij het team, Jeroen. Fijn dat je er bent!