v.d. Bosch Beton b.v. gebruikt cookies (en andere technieken) en verzamelt daarmee informatie over het gebruik van de website, onder andere om deze te analyseren en te verbeteren.
AccepterenContrasterende bestrating rondom appartementencomplex
De bestrating met gebakken klinkers maken het geheel af en passen bovendien helemaal bij het dorpsbeeld van Zuidwolde.
Aan de rand van het mooie Zuidwolde realiseert Actium 88 woningen in een parkachtige omgeving. Door de mix van huur- en koopwoningen, waaronder zowel twee-onder-een-kap als drie-onder-een-kapwoningen, maar ook appartementen, biedt het plan voor ieder wat wils. De woningen hebben een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding en, afhankelijk van uw budget, heeft u de nodige ruimte om de woning of het appartement van uw keuze naar eigen smaak af te werken.
Het nieuwe Koninginnehof omvat in totaal 31 appartementen. Hiervan worden er acht verkocht en 23 aangeboden voor verhuur. Daarnaast verrijzen er 32 grondgebonden woningen, waarvan twintig worden verkocht en twaalf worden verhuurd. Tenslotte maken 25 zorgappartementen voor cliënten van Promens Care deel uit van het plan. De nieuwe woningen zijn gesitueerd aan de Julianalaan, de Wilhelminalaan en de Beatrixlaan. Het plan doet de koninginnen waarnaar de straten zijn vernoemd in alle opzichten eer aan. Dit tezamen met de prachtlocatie, de hoogwaardige materiaalkeuze, de ruime keuzemogelijkheden en de uitstekende prijskwaliteitverhouding gaven het plan haar naam Koninginnehof: vorstelijk wonen, nu voor iedereen bereikbaar.
Naast aandacht voor de kwaliteit van de woningen is er in het Koninginnehof ook nadrukkelijk oog voor de woonomgeving. Glooiende gazonnen en hagen zorgen ervoor dat geparkeerde auto’s veelal uit het zicht worden onttrokken en geven de nieuwe wijk een parkachtige uitstraling. De bestrating met gebakken klinkers maken het geheel af en passen bovendien helemaal bij het dorpsbeeld van Zuidwolde. Speeltoestellen en zitbankjes krijgen een centrale plek in Koninginnehof. Hier ontmoeten jong en oud elkaar. Het ontwerp voor de Koninginnehof in Zuidwolde laat zich in twee plandelen opdelen, elke met een eigen identiteit. De bebouwing aan de Julianalaan bestaat uit twee- en drie-onder-een-kapwoningen die de in materiaal en schaal aansluiten bij de woningen aan deze laan. Door een lijnenspel van verschillende goothoogten worden de onderlinge blokjes met elkaar verbonden.
De bestrating met gebakken klinkers maken het geheel af en passen bovendien helemaal bij het dorpsbeeld van Zuidwolde.
Aannemer VEYM Wegenbouw, Zuidwolde (Dr)
Provincie Drenthe
Opleverdatum 2010